Šis 6.6 AT (570 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kabriolets, ko Rolls-Royce ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 21.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.2litre |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.9second |
| Darba tilpums | 6592cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 570bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 250RPM |
| Maksimālais griezes moments | 780Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5285mm |
| Platums | 1947mm |
| Augstums | 1502mm |
| Garenbāze | 3112mm |
| Pašmasa | 2560kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 244litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 244litre |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic elastic element |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic elastic element |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 25.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.8 litri / 100km |
| Vidējais | 17 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.