Šis 6.6 AT (570 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Rolls-Royce ražoja no 2009 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 20.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 82.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 400 to 860km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.9second |
| Darba tilpums | 6592cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 570bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 250 to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 780Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 88.3mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 13.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5399mm |
| Platums | 1948mm |
| Augstums | 1550mm |
| Garenbāze | 3295mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1622mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1660mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 2470kg |
| Pilnā masa | 2940kg |
| Darba tilpums | 580kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 490litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 490litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1445/1575kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 24.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.5 litri / 100km |
| Vidējais | 16.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.