Šis 6.6 AT (570 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko Rolls-Royce ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5399mm |
| Platums | 1948mm |
| Augstums | 1550mm |
| Garenbāze | 3295mm |
| Pašmasa | 2360kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 6592cm3 |
| Dzinēja jauda | 570bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 250RPM |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 780Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.9second |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 21.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14litre |
| Priekšējā piekare | N/a |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | N/a |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Pilsētā | 25.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.8 litri / 100km |
| Vidējais | 16.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.