Šis 6.7 AT (453 hp) dzinējs tika uzstādīts 7 generation [2-й Restyling] Coupe coupe, ko Rolls-Royce ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 5612mm |
| Platums | 1987mm |
| Augstums | 1598mm |
| Garenbāze | 3320mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1686mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1676mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 6749cm3 |
| Dzinēja jauda | 453bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 350RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 12 |
| Cilindra diametrs | 84.6mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 720Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 22.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 980km |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Apgriešanās rādiuss | 13.1m |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Pilsētā | 27.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.2 litri / 100km |
| Vidējais | 17.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.