Šis 6.7 AT SWB (460 hp) dzinējs tika uzstādīts 7 generation [2-й Restyling] Sedans, ko Rolls-Royce ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 22.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 980km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 240km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.9second |
| Darba tilpums | 6749cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 460bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 350RPM |
| Maksimālais griezes moments | 720Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84.6mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 13.8m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5842mm |
| Platums | 1990mm |
| Augstums | 1638mm |
| Garenbāze | 3570mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1686mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1676mm |
| Pašmasa | 2560kg |
| Pilnā masa | 3110kg |
| Darba tilpums | 550kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1475/1800kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 27.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.2 litri / 100km |
| Vidējais | 17.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.