Šis 6.7 AT (460 hp) dzinējs tika uzstādīts 7 generation [Restyling] Coupe coupe, ko Rolls-Royce ražoja no 2008 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 23.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 15.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 880km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.6second |
| Darba tilpums | 6749cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 460bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 350RPM |
| Maksimālais griezes moments | 720Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 84.6mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 13.1m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5609mm |
| Platums | 1987mm |
| Augstums | 1592mm |
| Garenbāze | 3320mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1687mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1671mm |
| Pašmasa | 2590kg |
| Pilnā masa | 3050kg |
| Darba tilpums | 460kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 395litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 395litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1425/1800kg |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Pneumatic |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Pneumatic |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 27.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.6 litri / 100km |
| Vidējais | 18.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.