Šis 6.7 AT (460 hp) dzinējs tika uzstādīts 7 generation [Restyling] Sedans, ko Rolls-Royce ražoja no 2008 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1990mm |
| Garums | 5834mm |
| Augstums | 1632mm |
| Garenbāze | 3750mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1685mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1670mm |
| Pašmasa | 2495kg |
| Pilnā masa | 3050kg |
| Darba tilpums | 500kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1475/1800kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 6749cm3 |
| Dzinēja jauda | 460bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 350RPM |
| Maksimālais griezes moments | 720Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 84.6mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 240km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 24.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 910km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Pneumatic |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Pneumatic |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 13.8m |
| Pilsētā | 29.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.