Šis 111 MT (60 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Rover ražoja no 1990 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 35litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 880km |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 155km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14second |
| Darba tilpums | 1119cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 60bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 900RPM |
| Maksimālais griezes moments | 90Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 63mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3521mm |
| Platums | 1550mm |
| Augstums | 1377mm |
| Garenbāze | 2269mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1348mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1297mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 840kg |
| Pilnā masa | 1290kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 229litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 552litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 8.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.8 litri / 100km |
| Vidējais | 7.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.