Šis 220 MT GTi (140 hp) dzinējs tika uzstādīts R8 Hečbeks, ko Rover ražoja no 1989 līdz 1995. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 202km/h |
| Darba tilpums | 1994cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 140bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 180Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4220mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2550mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1475mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1470mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1180kg |
| Pilnā masa | 1580kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 350litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1210litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 9.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.