Šis 420 MT D (86 hp) dzinējs tika uzstādīts HH-R Hečbeks, ko Rover ražoja no 1995 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14second |
| Darba tilpums | 1994cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 86bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4320mm |
| Platums | 1700mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2620mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1480mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1470mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1295kg |
| Pilnā masa | 1720kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 720litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 5.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.