Šis 620 MT SDi (105 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Rover ražoja no 1993 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11second |
| Darba tilpums | 1994cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 105bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 210Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4645mm |
| Platums | 1715mm |
| Augstums | 1380mm |
| Garenbāze | 2720mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1475mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1480mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1275kg |
| Pilnā masa | 1820kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 5.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.