Šis 820 MT Ti (200 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Fastback, ko Rover ražoja no 1986 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 880km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 230km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Darba tilpums | 1994cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 200bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 240Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2100RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4880mm |
| Platums | 1730mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2766mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1490mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1395kg |
| Pilnā masa | 1910kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 530litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 530litre |
| Virsbūves tips | Fastback |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 14.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.