Šis 825 MT D (XS) (118 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Rover ražoja no 1986 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.4litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.2second |
| Darba tilpums | 2500cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 118bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 268Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2100RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 94mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4882mm |
| Platums | 1730mm |
| Augstums | 1393mm |
| Garenbāze | 2766mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1487mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Pašmasa | 1365kg |
| Pilnā masa | 1910kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 445litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 445litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 7.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.