Šis 1.3 AT (50 hp) dzinējs tika uzstādīts Mk VI Hečbeks, ko Rover ražoja no 1989 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3050mm |
| Platums | 1410mm |
| Augstums | 1350mm |
| Garenbāze | 2035mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1240mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1210mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 120litre |
| Pilnā masa | 1000kg |
| Pašmasa | 645kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 120litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1274cm3 |
| Dzinēja jauda | 50bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 70.6mm |
| Virzuļa gājiens | 81.33mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 89Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2600RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 132km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 34litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 370 to 570km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.4second |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8.6m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 11 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.