Šis 2.0 TDi MT (177 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Minivens, ko SEAT ražoja no 2010 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4854mm |
| Platums | 1904mm |
| Augstums | 1720mm |
| Garenbāze | 2920mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1569mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1617mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2297litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 267litre |
| Pašmasa | 1797kg |
| Pilnā masa | 2370kg |
| Darba tilpums | 573kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1968cm3 |
| Dzinēja jauda | 177bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 95.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 380Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 208km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 960 to 1 400km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Pilsētā | 8.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.8 litri / 100km |
| Vidējais | 6.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.