Šis 2.0 TFSI MT 4WD (200 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Freetrack crossover, ko SEAT ražoja no 2004 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 740km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 214km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.5second |
| Darba tilpums | 1984cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 200bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 100RPM |
| Maksimālais griezes moments | 280Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 5 000 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbine + compressor |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 92.8mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.7m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4493mm |
| Platums | 1788mm |
| Augstums | 1622mm |
| Garenbāze | 2576mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1542mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1527mm |
| Klīrenss | 185mm |
| Pašmasa | 1571kg |
| Pilnā masa | 2191kg |
| Darba tilpums | 620kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 532litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 532litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.9 litri / 100km |
| Vidējais | 11.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.