Šis 1.8 MT (129 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko SEAT ražoja no 1993 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.2litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 206km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.1second |
| Darba tilpums | 1781cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 129bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 162Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4140mm |
| Platums | 1641mm |
| Augstums | 1410mm |
| Garenbāze | 2441mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1430mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1389mm |
| Pašmasa | 1065kg |
| Pilnā masa | 1545kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 456litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 762litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | The rod connecting the levers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 9.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.