Šis 1.4 MT (101 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko SEAT ražoja no 1993 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 790km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 188km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.9second |
| Darba tilpums | 1391cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 101bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 128Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 6000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 76mm |
| Virzuļa gājiens | 75mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4140mm |
| Platums | 1641mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2441mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1430mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1389mm |
| Pašmasa | 1025kg |
| Pilnā masa | 1485kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 762litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | The rod connecting the levers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 11.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.