Šis 1.4 MT (85 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Sedans, ko SEAT ražoja no 2003 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 850km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 181km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.4second |
| Darba tilpums | 1391cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 85bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 130Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4280mm |
| Platums | 1698mm |
| Augstums | 1441mm |
| Garenbāze | 2460mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1419mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1408mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1075kg |
| Pilnā masa | 1600kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 485litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1140litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 10.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.4 litri / 100km |
| Vidējais | 7.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.