Šis 2.0 TDI MT (170 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Universālis, ko SEAT ražoja no 2009 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4666mm |
| Platums | 1772mm |
| Augstums | 1454mm |
| Garenbāze | 2642mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1522mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1523mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1354litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 442litre |
| Pašmasa | 1515kg |
| Pilnā masa | 2075kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1968cm3 |
| Dzinēja jauda | 170bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 224km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 860 to 1 520km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Pilsētā | 9.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.3 litri / 100km |
| Vidējais | 6.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.