Šis 1.8 T MT (180 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation [Restyling] Hečbeks (3 durvis), ko SEAT ražoja no 2006 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1699mm |
| Garums | 3952mm |
| Augstums | 1440mm |
| Garenbāze | 2461mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 266litre |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 266litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1407mm |
| Pašmasa | 1177kg |
| Pilnā masa | 1649kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1781cm3 |
| Dzinēja jauda | 180bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 245Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 229km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 740km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 13.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.3 litri / 100km |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.