Šis 2.0 MT (265 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] Cupra R hatchback 5-doors, ko SEAT ražoja no 2005 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 830km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.2second |
| Darba tilpums | 1984cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 265bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200up to 5 000 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4309mm |
| Platums | 1768mm |
| Augstums | 1443mm |
| Garenbāze | 2578mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1528mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1510mm |
| Pašmasa | 1450kg |
| Pilnā masa | 1945kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 341litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 341litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Cylindrical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Dampers, Cylindrical springs, With the effect of torque steer |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 12.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.9 litri / 100km |
| Vidējais | 9.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.