Šis 2.0 TSI MT (265 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Cupra hatchback 5-doors, ko SEAT ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.6litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6second |
| Darba tilpums | 1984cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 265bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 350 to 6 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 5 300 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4271mm |
| Platums | 1816mm |
| Augstums | 1434mm |
| Garenbāze | 2631mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1536mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1510mm |
| Klīrenss | 117mm |
| Pašmasa | 1395kg |
| Pilnā masa | 1810kg |
| Darba tilpums | 415kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 380litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1210litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Vidējais | 7.9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.