Šis 2.0 TDI MT (184 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation FR hatchback 5-doors, ko SEAT ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4271mm |
| Platums | 1816mm |
| Augstums | 1444mm |
| Garenbāze | 2631mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1534mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1508mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 380litre |
| Pašmasa | 1345kg |
| Pilnā masa | 1810kg |
| Darba tilpums | 465kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 380litre |
| Permitted road-train weight | 3410kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1968cm3 |
| Dzinēja jauda | 184bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 95.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 380Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 3 000 RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 229km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.5second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Cylindrical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Vidējais | 4.9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.