Šis 1.4 TSI MT (122 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Hečbeks (5 durvis), ko SEAT ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 770 to 1 140km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 202km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.3second |
| Darba tilpums | 1395cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 122bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 200Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1400up to 4 000 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbine + compressor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 74.5mm |
| Virzuļa gājiens | 80mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4263mm |
| Platums | 1816mm |
| Augstums | 1459mm |
| Garenbāze | 2636mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1538mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1508mm |
| Pašmasa | 1224kg |
| Pilnā masa | 1760kg |
| Darba tilpums | 536kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 380litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1210litre |
| Permitted road-train weight | 3160kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Cylindrical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam, Dampers, Cylindrical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 7.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.3 litri / 100km |
| Vidējais | 6.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.