Šis 1.2 TSI MT (105 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation SC hatchback 3-doors, ko SEAT ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4263mm |
| Platums | 1816mm |
| Augstums | 1459mm |
| Garenbāze | 2636mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1549mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 380litre |
| Pašmasa | 1198kg |
| Pilnā masa | 1700kg |
| Darba tilpums | 502kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 380litre |
| Permitted road-train weight | 3200kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1197cm3 |
| Dzinēja jauda | 105bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 500 to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 71mm |
| Virzuļa gājiens | 75.6mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 175Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1400up to 4 000 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 191km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 850 to 1 160km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Pilsētā | 7.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.2 litri / 100km |
| Vidējais | 5.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.