Šis 1.8 TSI MT (180 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation ST wagon 5-doors, ko SEAT ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670 to 1 020km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 226km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.8second |
| Darba tilpums | 1798cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 180bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 100 to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 250Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1250up to 5 000 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 84.2mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4535mm |
| Platums | 1816mm |
| Augstums | 1451mm |
| Garenbāze | 2636mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1549mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Pašmasa | 1355kg |
| Pilnā masa | 1870kg |
| Darba tilpums | 515kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 587litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1470litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 793/562kg |
| Permitted road-train weight | 3370kg |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.9 litri / 100km |
| Vidējais | 7.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.