Šis 0.8 MT (34 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko SEAT ražoja no 1986 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3475mm |
| Platums | 1500mm |
| Augstums | 1445mm |
| Garenbāze | 2160mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1255mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1250mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1090litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 270litre |
| Pašmasa | 680kg |
| Pilnā masa | 1150kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 843cm3 |
| Dzinēja jauda | 34bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 65mm |
| Virzuļa gājiens | 68mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 56Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 120km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 27.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 35litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 710km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Pilsētā | 9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.