Šis 0.9 MT (40 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Van, ko SEAT ražoja no 1986 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 35litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480 to 710km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 131km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 20second |
| Darba tilpums | 903cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 40bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 60Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 65mm |
| Virzuļa gājiens | 68mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Sēdvietas | 25 |
|---|---|
| Garums | 3869mm |
| Platums | 1490mm |
| Augstums | 1895mm |
| Garenbāze | 2398mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1256mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1277mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 835kg |
| Pilnā masa | 1280kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 2450litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2450litre |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 8.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.