Šis 0.6 MT (70 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Crossblade cabriolet 2-doors, ko Smart ražoja no 2000 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 33litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 660km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 135km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16second |
| Darba tilpums | 599cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 70bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 470RPM |
| Maksimālais griezes moments | 100Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3210RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 63.5mm |
| Virzuļa gājiens | 63mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 2622mm |
| Platums | 1618mm |
| Augstums | 1508mm |
| Garenbāze | 1812mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1282mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1282mm |
| Pašmasa | 740kg |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 7.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.