Šis 1.0 DSG (84 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [2-й Restyling] Kabriolets, ko Smart ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 38litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 930km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 145km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.7second |
| Darba tilpums | 999cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 84bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 250RPM |
| Maksimālais griezes moments | 120Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000up to 4 750 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 72mm |
| Virzuļa gājiens | 81.8mm |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8.75m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 2695mm |
| Platums | 1559mm |
| Augstums | 1565mm |
| Garenbāze | 1867mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1283mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1385mm |
| Pašmasa | 800kg |
| Pilnā masa | 1050kg |
| Darba tilpums | 250kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 220litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 340litre |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 7.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.9 litri / 100km |
| Vidējais | 5.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.