Šis 0.8 MT D (45 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Kabriolets, ko Smart ražoja no 2007 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 3.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 3.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 33litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 940 to 1 000km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 135km/h |
| Darba tilpums | 799cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 45bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 110Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 65.5mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 2695mm |
| Platums | 1559mm |
| Augstums | 1542mm |
| Garenbāze | 1867mm |
| Pašmasa | 780kg |
| Pilnā masa | 1050kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 220litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 340litre |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 3.8 litri / 100km |
| Vidējais | 3.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.