Šis 1.0 AMT twinamic (71 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Cabrio cabriolet, ko Smart ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 28litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 740km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 151km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.5second |
| Darba tilpums | 999cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 71bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 91Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2850RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 72.2mm |
| Virzuļa gājiens | 81.3mm |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 6.95m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 2695mm |
| Platums | 1663mm |
| Augstums | 1552mm |
| Garenbāze | 1873mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1469mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Pašmasa | 975kg |
| Pilnā masa | 1205kg |
| Darba tilpums | 230kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 260litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 340litre |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 6.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.6 litri / 100km |
| Vidējais | 5.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.