Šis 1.0 MT (71 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Hečbeks, ko Smart ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 4.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 28litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 760km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 151km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.4second |
| Darba tilpums | 999cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 71bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 91Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2850RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 72.2mm |
| Virzuļa gājiens | 81.3mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 6.95m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 2695mm |
| Platums | 1663mm |
| Augstums | 1555mm |
| Garenbāze | 1873mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1469mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Pašmasa | 880kg |
| Pilnā masa | 1150kg |
| Darba tilpums | 270kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 190litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 350litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, De-Dion |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 5.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.4 litri / 100km |
| Vidējais | 4.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.