Šis 0.7 MT (101 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Roadster, ko Smart ražoja no 2003 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 35litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.5litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.4litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.8second |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 780km |
| Pašmasa | 820kg |
|---|---|
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1392mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 145litre |
| Augstums | 1192mm |
| Garums | 3427mm |
| Platums | 1615mm |
| Sēdvietas | 2 |
| Virsbūves tips | Roadster |
| Min. bagāžnieka tilpums | 104litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1357mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Cilindru skaits | 3 |
|---|---|
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Virzuļa gājiens | 67mm |
| Cilindra diametrs | 66.5mm |
| Darba tilpums | 698cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 130Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 250RPM |
| Dzinēja jauda | 101bhp |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2250RPM |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Aizmugurējā piekare | De-Dion |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 7.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.4 litri / 100km |
| Vidējais | 6.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.