Šis 1.6 MT (100 hp) dzinējs tika uzstādīts GLXi Sedans, ko Soueast ražoja no 2005 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4430mm |
| Platums | 1700mm |
| Augstums | 1410mm |
| Garenbāze | 2500mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1450mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 400litre |
| Pašmasa | 1170kg |
| Pilnā masa | 1700kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 400litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1584cm3 |
| Dzinēja jauda | 100bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 76mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 136Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 760km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 10.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.9 litri / 100km |
| Vidējais | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.