Šis 4.6 MT (355 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Spectre ražoja no 1996 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4190mm |
| Platums | 1860mm |
| Augstums | 1090mm |
| Garenbāze | 2410mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1600mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1550mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 1250kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4601cm3 |
| Dzinēja jauda | 355bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 950RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 90.2mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 454Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4850RPM |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 282km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 25litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 270 to 520km |
| Priekšējā piekare | Independent, Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 30 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.