Šis 2.3 AT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko SsangYong ražoja no 2005 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.4litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 164km/h |
| Darba tilpums | 2295cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 214Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500up to 4 600 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4455mm |
| Platums | 1880mm |
| Augstums | 1740mm |
| Garenbāze | 2740mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Klīrenss | 189mm |
| Pašmasa | 1892kg |
| Pilnā masa | 2520kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 19.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.5 litri / 100km |
| Vidējais | 14.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.