Šis 2.0 Xdi MT Turbo 4WD (141 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sports pickup, ko SsangYong ražoja no 2005 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 310Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 141bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86.2mm |
| Virzuļa gājiens | 85.6mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 2 700 RPM |
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4965mm |
| Platums | 1900mm |
| Augstums | 1755mm |
| Garenbāze | 3060mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Klīrenss | 197.8mm |
| Pašmasa | 1912kg |
| Pilnā masa | 2740kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1400/1585kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1275x1600x525mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 157km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 680 to 1 210km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.4m |
| Pilsētā | 12.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.1 litri / 100km |
| Vidējais | 9.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.