Šis 2.0 TD MT (149 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] Apvidus auto, ko SsangYong ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4410mm |
| Platums | 1830mm |
| Augstums | 1675mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1573mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1558mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 486litre |
| Pašmasa | 1666kg |
| Pilnā masa | 2180kg |
| Darba tilpums | 514kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 486litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1134/1046kg |
| Permitted road-train weight | 4180kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 149bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 000 to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86.2mm |
| Virzuļa gājiens | 85.6mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 360Nm |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000up to 2 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 174km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 57litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 760 to 1 120km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Wishbone, Dampers, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pilsētā | 8.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.9 litri / 100km |
| Vidējais | 6.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.