Šis 2.0 MT (149 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko SsangYong ražoja no 2010 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 57litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 590 to 920km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 163km/h |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 149bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000 to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 197Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500up to 4 500 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4410mm |
| Platums | 1830mm |
| Augstums | 1675mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1573mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1558mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Pašmasa | 1612kg |
| Pilnā masa | 2100kg |
| Darba tilpums | 407kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 488litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 488litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1083/1017kg |
| Permitted road-train weight | 3600kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 11.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.4 litri / 100km |
| Vidējais | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.