Šis 2.0 DTR MT 4WD (149 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sports pickup, ko SsangYong ražoja no 2010 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 360Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 149bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 400 to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86.2mm |
| Virzuļa gājiens | 85.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 2 800 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4990mm |
| Platums | 1910mm |
| Augstums | 1790mm |
| Garenbāze | 3060mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Klīrenss | 188mm |
| Pašmasa | 2057kg |
| Pilnā masa | 2520kg |
| Darba tilpums | 463kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1250/1585kg |
| Permitted road-train weight | 4357kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1275x1600x525mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 163.8km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 770 to 1 250km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pilsētā | 11.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.9 litri / 100km |
| Vidējais | 8.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.