Šis 3.6 AT FR (250 hp) dzinējs tika uzstādīts W [Restyling] Sedans, ko SsangYong ražoja no 2011 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1895mm |
| Garums | 5135mm |
| Augstums | 1505mm |
| Garenbāze | 2970mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1600mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1590mm |
| Pašmasa | 1913kg |
| Pilnā masa | 2490kg |
| Klīrenss | 175mm |
| Darba tilpums | 577kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3598cm3 |
| Dzinēja jauda | 250bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 343Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Cilindra diametrs | 90.9mm |
| Virzuļa gājiens | 92.4mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 83litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.4litre |
| Priekšējā piekare | Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Vidējais | 10.1 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.