Šis 2.3 TD MT AWD (101 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Hard Top crossover 3-doors, ko SsangYong ražoja no 1997 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 12 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1841mm |
| Garums | 4260mm |
| Augstums | 1840mm |
| Garenbāze | 2480mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 350litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1200litre |
| Pašmasa | 1750kg |
| Pilnā masa | 2515kg |
| Klīrenss | 190mm |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2299cm3 |
| Dzinēja jauda | 101bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 205Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 20second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 700 to 1 170km |
| Priekšējā piekare | Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Solid axle |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 11.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.