Šis 2.3 D MT AWD (80 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Soft Top crossover 2-doors, ko SsangYong ražoja no 1997 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4330mm |
| Platums | 1841mm |
| Augstums | 1940mm |
| Garenbāze | 2480mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Klīrenss | 190mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1200litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 130litre |
| Pašmasa | 1740kg |
| Pilnā masa | 2515kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2299cm3 |
| Dzinēja jauda | 80bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 150Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2300RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 130km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 25second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 890km |
| Priekšējā piekare | Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Solid axle |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pilsētā | 13.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.