Šis 601 D MT (77 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko SsangYong ražoja no 1993 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 12 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 660 to 1 010km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 143km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 21.3second |
| Darba tilpums | 2299cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 77bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 144Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2300RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4640mm |
| Platums | 1905mm |
| Augstums | 1735mm |
| Garenbāze | 2630mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Klīrenss | 195mm |
| Pašmasa | 1795kg |
| Pilnā masa | 2520kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 780litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1910litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Drive axle, Trailing arms, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 13.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.