Šis 2.3 MT 4WD (150 hp) dzinējs tika uzstādīts C150 Apvidus auto, ko SsangYong ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1765mm |
| Garums | 4465mm |
| Augstums | 1890mm |
| Garenbāze | 2740mm |
| Klīrenss | 227mm |
| Pašmasa | 2100kg |
| Pilnā masa | 2520kg |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Darba tilpums | 420kg |
| Permitted road-train weight | 4200kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2295cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 214Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500up to 4 600 RPM |
| Cilindra diametrs | 90.9mm |
| Virzuļa gājiens | 88.4mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 183km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10litre |
| Priekšējā piekare | Independent, Wishbone, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 16.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.5 litri / 100km |
| Vidējais | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.