Šis 2.7 Xdi AT AWD (165 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko SsangYong ražoja no 2006 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 340Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2696cm3 |
| Dzinēja jauda | 165bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 3 250 RPM |
| Cilindra diametrs | 86.2mm |
| Virzuļa gājiens | 92.4mm |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4720mm |
| Platums | 1870mm |
| Augstums | 1830mm |
| Garenbāze | 2820mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1550mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Klīrenss | 206mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 678litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 678litre |
| Pašmasa | 2000kg |
| Pilnā masa | 2760kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1196/1538kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 78litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.4second |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670 to 1 040km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 13.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.6 litri / 100km |
| Vidējais | 10.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.