Šis 1.8 MT 4WD (108 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Universālis, ko Subaru ražoja no 1989 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1690mm |
| Garums | 4600mm |
| Augstums | 1385mm |
| Garenbāze | 2580mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1475mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1020litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Klīrenss | 165mm |
| Pašmasa | 1210kg |
| Pilnā masa | 1950kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2011litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1820cm3 |
| Dzinēja jauda | 108bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 149Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 75mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 860km |
| Maksimālais ātrums | 174km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 14.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.