Šis 2.0 MT 4WD (115 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko Subaru ražoja no 1994 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1994cm3 |
| Dzinēja jauda | 115bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 75mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4595mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1405mm |
| Garenbāze | 2630mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1460mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1455mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 630litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 451litre |
| Pašmasa | 1315kg |
| Pilnā masa | 1780kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Vidējais | 9.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.